Linki do strony jak sprawdzić? Pomoce pozycjonerskie. Ile linków prowadzi do strony

typographyimages / Pixabay

Ciągle zastanawiasz się nad pozycjonowaniem, czy dobrze zrobiłeś podjąwszy próbę przeniesienia własnej strony na wyższe miejsce w wynikach wyszukiwania? Czy to ma w ogóle sens?

Ile linków prowadzi do strony

Praca pozycjonera, świetne efekty, z łatwością wykorzystując różne programy możemy sobie ułatwić pracę. Jedną z dziedzin pozycjonerskich jest linkowanie, narzędzia umożliwiają sprawdzenie ile linków prowadzi do strony, tym samym dają nam szansę porównać z konkurencją. Linki do strony jak sprawdzić, to jest inne już zagadnienie.

Linki do strony jak sprawdzić

Rynek oferuje obecnie kilka, a nawet kilkanaście ułatwień, jakimi są programy. Do najpopularniejszych należą Google Search Console, z poziomu samej wyszukiwarki link:domena. pl-site:domena. pl, Majestatic SEO, Ahrefs, Backlinkwatch i wiele innych. Wybór zależy od osoby tworzącej, z którego programu może skorzystać. Część z nich jest płatna, część darmowa. Warto wypróbować kilka, i zdecydować, który z nich spełni nasze największe oczekiwania, z którym dobrze będzie się nam współpracować na najwyższym poziomie. Bartactwa nie polecamy.