Precle – Presell pages. Budowanie zaplecza SEO

mohamed_hassan / Pixabay

Twoja strona na szarym końcu wyników wyszukiwania? Chcesz zwiększyć ruch na stronie, zwiększyć zyski własnej firmy? Dla Ciebie i Ciebie i Ciebie, mamy rozwiązanie, pozycjonowanie strony. Wszyscy mają z tego korzyść.

Budowanie zaplecza SEO

W kilku słowach zaplecze pozycjonerskie, to grupa serwisów z artykułami, stron o zbliżonej tematyce do pozycjonowanej strony, a także różne fora, blogi. Budowanie zaplecza SEO to skomplikowana sprawa, jednakże praktyka, lata wprawy na pewno mogą nas przybliżyć do całkiem dobrego rozwiązania. Co zyskujemy, w wynikach wyszukiwania, nasza strona na wysokim miejscu.

Presell pages

Oznacza w kilku słowach niskiej jakości strony internetowe, na których są umieszczane wszelakie treści, ogólnie słabej wartości merytorycznej, nie mające wartości, sensu. Co w sobie zawierają, opisy produktów, usług, a także posiadają w tekstach linki odnoszące się do strony docelowej, skąd sprzedawany jest nasz produkt. Popularną nazwę każdy zna – precle. Jest to metoda mało skuteczna, obecnie Google dobrze sobie radzi z tego typu praktykami. Podsumowując Presell pages jest niekorzystne, ale tanie.