Tworzenie zaplecza SEO. Duplikacja contentu – linki kanoniczne

geralt / Pixabay

Profesjonalizm, to najważniejsze w obecnych czasach. Tworzenie stron internetowych na najwyższym poziomie. Bez spamowania oraz kopiowania innych. Jak zagłębić się w temat? Nic odkrywczego, ogarnąć podstawową wiedzę i wyjść na przeciw oczekiwaniom ludzi.

Tworzenie zaplecza SEO

Podstawy pozycjonowania zna każdy fachowiec tej branży, to jak abecadło przedszkolaka. Przejście przez kolejne etapy, tak by oczekiwany efekt końcowy był w postaci wyników wyszukiwania. Zaplecze powinno być wartościowe, często są tworzone strony tematyczne powiązane z pozycjonowana witryną. Cóż więcej się zagłębiać w tworzenie zaplecza SEO, ogromne ilości poradników, przykłady, może jeszcze jedna przydatna kwestia.

Linki kanoniczne

Co to właściwie jest? To po prostu meta tag, nic innego jak znacznik w sekcji <head> na tworzonej stronie internetowej. Po co w ogóle stosowane są linki kanoniczne? Podstawy mówią o duplikacji contentu. Bardzo zaawansowane roboty wyszukiwarki Google mają świetną zdolność wykrycia na stronach internetowych, co nadużycie jest karane spadkami w pozycji w wyszukiwarce, a nawet zbanowaniem strony. Co pociąga za sobą spadek ruchu na stronie.
Potrafisz je zastosować? Spróbuj.